בלוג

מגזין הנדל

אלמנט עיצובי או מעמד למסך הטלוויזיה

כאשר מדברים על מעמדים שונים למסך הטלוויזיה שלנו, ישנן המון אופציות שונות ומתקדמות שיוצרו בשנים האחרונות וממשיכות להתחדש כל עוד אנחנו מדברים. ענף האודיו-וידאו מתפתח בקצב מהיר ביותר ובניגוד לעבר, ישנן היום אופציות רבות לתלייה ולהעמדה של מסך הטלוויזיה שלנו כך שיקבל משמעות נוספת ושונה מבעבר ולא יהיה רק אלמנט סטטי חסר אפשרויות. אחת ההמצאות של השנים האחרונות היא חידוש המעניק הרבה מעבר לרק תליית המסך באופן חדשני ומיוחד. בעבר לא היה אפשרי לתלות את מסכי הטלוויזיה שלנו כיוון שהמכשירים השונים שקלו המון. במהלך השנים, מכשירי הטלוויזיה הפכו להיות קלים יותר וכיום המסכים ברובם המוחלט הם שטוחים, מה שמאפר את תלייתם על גבי מתקנים שונים בצורה בטוחה וטובה. עמודי הנירוסטה עליהם אפרט בהמשך הם חידוש מאוד פופולרי בקרב אדריכלים ומעצבי פנים שנוהגים ואוהבים לשלב אותם כחלק מהפרויקטים השונים שלהם.

עמודי הנירוסטה מסגננים את הבית מחדש

עמודי נירוסטה הם אלמנט עיצובי המשנה את העיצוב של הבית והופך אותו בקלות למסוגנן ומודרני. זהו יתרון נהדר המתווסף אל השינוי בחוויית הצפייה על ידי התקנת עמוד נירוסטה הנושא את מסך הטלוויזיה. ראשית, ההמצאה החדשנית הזו מעניקה חוויה השונה לחלוטין מחוויית צפיה במסך שהוא סטטי. תליית המסך על עמוד מנירוסטה מאפשרת לו להסתובב בזווית של 360 מעלות כל שתוכלו לצפות בטלוויזיה מכל מקום בחדר בו תשבו או תעמדו. תוכלו לסובב את מסך הטלוויזיה אליכם בקלות ולא תהיו מוגבלים לישיבה בתנוחה או זווית אחת בלבד כמו בעבר. ישנם כל מיני סוגים של עמודים ותוכלו לבחור את העמוד המועדף עליכם. ישנם עמודי נירוסטה המותקנים ומחוברים אל הרצפה ומגיעים על לגובה של מטר מהרצפה פחות או יותר. ישנם עמודי נירוסטה המותקנים בתקרה והמסך תלוי בגובה. אופציה כזו יכולה להתאים למשרדים, קופות חולים וברים המעוניינים במסך שלא ניתן לגעת בו. סוג נוסף של עמוד הוא כזה שמותקן בין הרצפה לתקרה וניתן לשחק לא רק עם הזוויות השונות אלא גם עם הגובה בו תצפו בטלוויזיה. יתרון נוסף שיש לעמודי הנירוסטה הוא החומר. נירוסטה היא חומר נהדר ועמיד ביותר לכן מסוגלת להחזיק שנים רבות ולשמור על איכות העמוד. נירוסטה אינה מושפעת ממים ומחומרים נוזליים אחרים, היא אינה מחלידה או משנה את צורתה. עמוד נירוסטה אינו מצריך תחזוקה שוטפת ובאמצעות מים וסבון בלבד או אפילו ספריי לניקוי חלונות, ניתן לנקות את העמוד בקלי קלות.

התקנה איכותית

את התקנת העמוד אינכם עושים באופן עצמאי. את מערכת החוטים של המסך איש המקצוע יסתיר בפנים העמוד וכך תקבלו מראה אסתטי ונקי. עמודי הנירוסטה מוכרחים להיות מחוזקים ומותקנים בצורה איכותית ומקצועית כך שרק בעל המקצוע הנכון מורשה לבצע התקנה מהסוג הזה. עכשיו הגיע הזמן שלכם להשפיע על חוויית הצפייה שלכם ותוך כדי להשפיע על הבית שלכם ולהכניס אליו מודרניזציה וסגנון.

 

?